144 | ZIMNÍ POTOK
PROCHÁZKA Josef (1909 – 1984)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
21.3., 20:21 3092 36 000 CZK 21.3., 20:27 3092 36 000 CZK 21.3., 20:21 4965 35 000 CZK 21.3., 20:20 3092 34 000 CZK 21.3., 20:20 4965 33 000 CZK 21.3., 20:19 3092 32 000 CZK 21.3., 20:19 4965 31 000 CZK 21.3., 20:19 3092 30 000 CZK 21.3., 20:06 4965 29 000 CZK 21.3., 19:44 3092 28 000 CZK 21.3., 19:41 17374 27 000 CZK 21.3., 16:49 19494 26 000 CZK 20.3., 20:19 17374 25 000 CZK 20.3., 20:01 4965 24 000 CZK 20.3., 19:04 17374 23 000 CZK 18.3., 17:32 19494 22 000 CZK 20.3., 19:04 17374 22 000 CZK 20.3., 19:04 19494 21 000 CZK 20.3., 19:04 17374 20 000 CZK 20.3., 19:04 19494 19 000 CZK 20.3., 19:04 17374 18 000 CZK 17.3., 17:22 4965 16 000 CZK 2.3., 09:01 19494 15 000 CZK Olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Procházka.