154 | OHŘE V KADANI
JIROUDEK František (1914 – 1991)
- dosažená cena: 72 000 CZK
dosažená cena: 72 000 CZK
21.3., 20:28 8011 72 000 CZK 21.3., 20:42 8011 72 000 CZK 21.3., 20:28 14070 70 000 CZK 21.3., 19:47 8011 66 000 CZK 21.3., 19:47 14070 64 000 CZK 21.3., 19:47 8011 62 000 CZK 21.3., 19:47 14070 60 000 CZK 21.3., 19:45 8011 52 000 CZK 21.3., 19:45 3213 50 000 CZK 21.3., 19:45 8011 49 000 CZK 21.3., 19:45 3213 48 000 CZK 21.3., 19:44 8011 47 000 CZK 21.3., 19:44 3213 46 000 CZK 21.3., 18:12 3096 44 000 CZK 16.3., 00:21 8011 35 000 CZK 14.3., 14:11 14070 34 000 CZK 16.3., 00:20 14070 34 000 CZK 16.3., 00:20 8011 33 000 CZK 7.3., 18:44 8011 31 000 CZK 3.3., 09:09 14070 30 000 CZK 7.3., 18:43 14070 30 000 CZK 7.3., 18:43 8011 29 000 CZK 7.3., 18:43 14070 28 000 CZK 7.3., 18:43 8011 27 000 CZK 7.3., 18:43 14070 26 000 CZK 7.3., 18:43 8011 25 000 CZK 7.3., 18:43 14070 24 000 CZK 7.3., 18:43 8011 23 000 CZK 7.3., 18:43 14070 22 000 CZK 7.3., 18:43 8011 21 000 CZK Olej na plátně, 75 x 100,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jiroudek 57.
Zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.