155 | PRAHA
HEJNA Václav (1914 – 1985)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
21.3., 18:13 3213 14 000 CZK 21.3., 19:36 12291 14 000 CZK 21.3., 20:44 3213 14 000 CZK 21.3., 19:36 3213 13 000 CZK 21.3., 19:36 12291 12 000 CZK 21.3., 19:36 3213 11 000 CZK 21.3., 19:36 12291 10 000 CZK 21.3., 19:35 3213 9 500 CZK 21.3., 19:35 12291 9 000 CZK 21.3., 19:35 3213 8 500 CZK 21.3., 19:35 12291 8 000 CZK 21.3., 19:35 3213 7 500 CZK 21.3., 19:35 12291 7 000 CZK 21.3., 19:35 3213 6 500 CZK 21.3., 19:35 12291 6 000 CZK 21.3., 19:34 3213 5 500 CZK 21.3., 19:34 12291 5 000 CZK 21.3., 09:43 12291 4 600 CZK 21.3., 07:26 14070 4 400 CZK 19.3., 14:42 12291 4 200 CZK 15.3., 11:32 14070 4 000 CZK Olej na plátně, 82,5 x 120,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Hejna 57.