007 | ČERT A KÁČA
BARTONĚK Vojtěch (1859 – 1908)
- dosažená cena: 3 200 CZK
dosažená cena: 3 200 CZK
19.3., 18:32 14070 3 200 CZK 19.3., 20:12 14070 3 200 CZK 15.3., 06:07 11772 3 000 CZK Lavírovaná kresba tuší na kartonu, 18 x 11 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed V. Bartoněk.