014 | MOTIV U CÍTOVA
HOLUB Josef (1870 – 1957)
- dosažená cena: 25 000 CZK
dosažená cena: 25 000 CZK
15.3., 11:18 14070 25 000 CZK 19.3., 20:26 14070 25 000 CZK Olej na lepence, 29 x 37 cm, rámováno, datace 1933, signováno vlevo dole J. HOLUB. 1933, zezadu na lepence štítek s autorským přípisem s určením, opatřeno autorským osvědčením o pravosti díla.