056 | OTLOUKÁNÍ PÍŠŤALEK
RADA Vlastimil (1895 – 1962)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
15.3., 11:24 14070 15 000 CZK 19.3., 21:50 14070 15 000 CZK Olej na kartonu, 35 x 52,5 cm, datace 1956, signováno vpravo dole Vlast. Rada 56.