063 | LES V PRACHATICÍCH
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
3.3., 09:02 14070 10 000 CZK 19.3., 22:04 14070 10 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 45 x 38 cm, rámováno, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu opatřeno pozůstalostním štítkem s č. k. 636.