102 | PAGANINI
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
20.3., 21:08 14070 12 000 CZK Kvaš na papíře, 56 x 42 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1957, signováno vpravo dole Jan Bauch 57, vpravo dole opatřeno dedikací a přípisem s určením.