114 | ARCHEOLOGIE
TITTELBACH Vojtěch (1900 – 1971)
- dosažená cena: 90 000 CZK
dosažená cena: 90 000 CZK
20.3., 21:26 13694 90 000 CZK 20.3., 21:32 13694 90 000 CZK Olej na plátně, 92,5 x 92,5 cm, rámováno, datace okolo 1966, signováno vpravo dole V. Tittelbach, zezadu opatřeno štítkem s razítkem ČFVU a přípisem s určením.