117 | CIHELNA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
20.3., 21:00 14070 15 000 CZK 20.3., 21:38 14070 15 000 CZK Olej na plátně, 33,5 x 55,5 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole Famíra.