119 | JARNÍ SNÍH
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
20.3., 21:42 3958 11 000 CZK 20.3., 21:46 3958 11 000 CZK 20.3., 21:37 14070 10 000 CZK 20.3., 21:42 3958 10 000 CZK 20.3., 21:42 14070 9 500 CZK 20.3., 21:42 3958 9 000 CZK 3.3., 15:53 3235 8 000 CZK Olej na plátně, 23 x 46 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole FAMÍRA I. V. 1942, zezadu opatřeno autorským štítkem s určením.