120 | KRAJINA S BŘÍZAMI
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
20.3., 21:45 14070 20 000 CZK 20.3., 21:38 13694 19 000 CZK 3.3., 09:07 14070 18 000 CZK 20.3., 21:36 14070 18 000 CZK 20.3., 21:36 13694 17 000 CZK 20.3., 21:36 14070 16 000 CZK 20.3., 21:36 13694 15 000 CZK 20.3., 21:35 14070 14 000 CZK 20.3., 21:35 13694 13 000 CZK Olej na plátně, 45 x 65,5 cm, rámováno, datace 1959, signováno vpravo dole FAMÍRA 59.