130 | KLÁROV
FIŠÁREK Alois (1906 – 1980)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
20.3., 22:05 13694 40 000 CZK 20.3., 22:08 13694 40 000 CZK 20.3., 22:01 14070 39 000 CZK 20.3., 22:05 14070 39 000 CZK 20.3., 22:05 13694 38 000 CZK 20.3., 22:00 13694 36 000 CZK 20.3., 21:59 14070 35 000 CZK 20.3., 22:00 13694 35 000 CZK 20.3., 22:00 14070 34 000 CZK 20.3., 22:00 13694 33 000 CZK 20.3., 21:59 13694 31 000 CZK 20.3., 21:56 14070 30 000 CZK 20.3., 21:51 13694 29 000 CZK 3.3., 09:08 14070 28 000 CZK 20.3., 21:51 14070 28 000 CZK 20.3., 21:51 13694 27 000 CZK 20.3., 21:51 14070 26 000 CZK 20.3., 21:51 13694 25 000 CZK 20.3., 21:51 14070 24 000 CZK 20.3., 21:51 13694 23 000 CZK 20.3., 21:51 14070 22 000 CZK 20.3., 21:51 13694 21 000 CZK Olej na plátně, 110 x 130 cm, rámováno, datace 1958, signováno vpravo dole Fišárek 58, zezadu na rámu opatřeno štítkem a razítkem ČFVU.