148 | HLAVA ŽENY, HLAVA Z ORIENTU, SMUTNÝ KLAUN
LIESLER Josef (1912 – 2005)
Suchá jehla na papíře, 5 x 3,5 cm, 5, x 6,7 cm, 5 x 6,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem datace 1992, signováno dole uprostřed Liesler 92.