186 | HOMMAGE A MARQUIS DE SADE
KULHÁNEK Oldřich (1940 – 2013)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
21.3., 21:46 14070 10 000 CZK Lept na papíře, 25 x 35,5 cm, datace 1970, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1970, vpředu dole značeno tužkou 48/65