052 | PORTRÉT ŽENY
PETERS Otto (1882 - 1970)
- back
back
Pastel na kartonu, 75,5 x 54,5 cm, rámováno, pod sklem, 1916, signováno vpravo uprostřed Otto Peters 1916.
Odeslat dotaz na položku odborníkovi European Arts Investments Ltd.