Bromostříbrná fotografie na papíře, původní autorská zvětšenina, 22,5 x 17,5 cm, rámováno, datace – okolo 1920, značeno vpravo dole slepotiskovým razítkem DRTIKO-PRAGUE. Obdobná díla se na našich a dalších prestižních aukcích draží v rozmezí 40 000 – 60 000.