087 | AUTOPORTRÉT
EBERL František Zdeněk (1887 – 1962)
- dosažená cena: 39 000 CZK
dosažená cena: 39 000 CZK
26.6., 22:57 6132 39 000 CZK 26.6., 23:03 6132 39 000 CZK 26.6., 22:56 14593 38 000 CZK 26.6., 22:56 6132 38 000 CZK 26.6., 22:55 6132 36 000 CZK 26.6., 22:55 14593 35 000 CZK 26.6., 22:54 6132 34 000 CZK 26.6., 22:53 14593 33 000 CZK 26.6., 22:53 6132 32 000 CZK 26.6., 22:53 14593 31 000 CZK 26.6., 22:52 6132 30 000 CZK 26.6., 22:47 14593 29 000 CZK 26.6., 13:55 6184 28 000 CZK 26.6., 07:40 14773 27 000 CZK 24.6., 00:12 14593 26 000 CZK 22.6., 10:23 14773 25 000 CZK Olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno.
Dílo je uvedeno v autorově elektronické verzi katalogu raisonné pod číslem No. G628.