141 | CHALUPY NA VYSOČINĚ
EMLER František (1912 – 1992)
vyvolávací cena: 30 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:34 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na kartonu, 45 x 122 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Emler.