015 | KVĚTY VE SKLENĚNÉ VÁZE
FREMUND Richard (1928 – 1969)
- vyvolávací cena: 90 000 CZK
- dosažená cena: 90 000 CZK
Olej na plátně, 71 x 55,5 cm, rámováno, datace 1954, zezadu opatřeno potvrzením pravosti PhDr. Fr. Dvořáka z roku 1981.