098 | HORSKÁ SILNICE
GRUS Jaroslav (1991 – 1983)
vyvolávací cena: 38 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:08 kontrola změn aktuální cena: 40 000 CZK arrow_upwardarrow_downward26.6., 20:21 9037 40 000 CZK 24.6., 00:13 14593 39 000 CZK 21.6., 10:48 14773 38 000 CZK Kombinovaná technika na lepence, 62 x 89 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Grus.