100 | V ZATÁČCE
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
vyvolávací cena: 2 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:12 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardLitografie na papíře, 460 x 620 mm, rámováno, pod sklem, datace 1969, signováno vpravo dole J. Grus, list č. 7/200.