Kolorovaná kresba tuší na papíře, 75 x 59 cm, rámováno, pod sklem, datace 1927, signováno vpravo dole J. Grus. Publikováno: Národní umělec J. Grus, Malířské dílo z let 1910 – 71, Vytaveno: Souborná výstava k umělcovým 80 nar., Praha, Mánes, 1971. Bratislava, 1972. Brno, 1972, č. 36.