101 | ZÁVODIŠTĚ
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- vyvolávací cena: 70 000 CZK
- dosažená cena: 70 000 CZK
Akvarel na lepence, 32 x 52 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. GRUS.