132 | DOMKY POD BOUBÍNEM
HAISE Václav (1903 – 1990)
vyvolávací cena: 24 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:16 kontrola změn aktuální cena: 24 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:16 14593 24 000 CZK Olej na plátně, 80 x 115,5 cm, rámováno, zezadu na slepém rámu opatřeno štítkem s nápisem: Domky pod Boubínem.