Uhel na papíře, 50 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vlevo dole Hájek 58.Vystaveno:Hájek Miloslav - Malba, sochy, kresby, Galerie Maldoror, Praha, 12. 12. – 2007 – 26. 1. 2008.Publikováno:Lahoda Vojtěch, Hájek Miloslav - Malba, sochy, kresby, Galerie Maldoror, Praha, 2007, str. 40.