097 | U PRACHATIC
HÁŠA Jaroslav (1890 – 1968)
vyvolávací cena: 1 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:06 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na desce, 15 x 21 cm, rámováno.