052 | NA LOUCE
HAVELKA Roman (1877 – 1950)
- dosažená cena: 50 000 CZK
dosažená cena: 50 000 CZK
26.6., 21:29 4628 50 000 CZK 26.6., 21:42 4628 50 000 CZK 21.6., 10:43 14773 49 000 CZK 26.6., 21:29 14773 42 000 CZK 26.6., 21:29 4628 41 000 CZK Olej na plátně, 70,5 x 99 cm, rámováno, datace 1912, signováno vpravo dole ROM. HAVELKA 1912, zezadu opatřeno štítkem Dům umění v Hodoníně a Obrazárny zemského muzea v Brně č. A_1067.