138 | TRNAVSKÉ BAŠTY
HAVRLÍK Svatopluk (1908 – 1966)
vyvolávací cena: 1 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:28 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno.