168 | DŮM POD LIPAMI
HEGR Jindřich (1933 – 2015)
vyvolávací cena: 2 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:28 kontrola změn aktuální cena: 2 000 CZK arrow_upwardarrow_downward22.6., 08:15 12207 2 000 CZK Uhel na papíře, 50 x 32 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno vlevo dole J. Hegr 69.