HOFFMEISTER Adolf (1902 Praha - 1973 Říčky v Orlických Horách)
vyvolávací cena: 60 000 CZK
Koláž a kresba na papíře, 37 x 52 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1960, signováno vpravo dole AH 60. Vystaveno: Adolf Hoffmeister - Faces and Collages, Grosvenor Gallery London, 1964, č. kat. 25, zezadu opatřeno výstavním štítkem.