107 | KRAJINA
HOLAN Karel (1893 – 1953)
vyvolávací cena: 46 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:26 kontrola změn aktuální cena: 46 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 48 x 59 cm, rámováno, zezadu na slepém rámu opatřeno razítkem ateliéru Karla Holana.