HOLUB Josef (1870 Slaný - 1957 Rychnov nad Kněžnou)
vyvolávací cena: 29 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
Olej na plátně, 46 x 61 cm, rámováno, signováno vlevo dole Holub. K dílu přiložen průvodní dopis autora majiteli. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Provenience: MUDr. J. Přikryl.