076 | KOUPÁNÍ
HOREJC Jaroslav (1886 – 1983)
- dosažená cena: 3 200 CZK
dosažená cena: 3 200 CZK
26.6., 22:29 4628 3 200 CZK 26.6., 22:31 4628 3 200 CZK 26.6., 21:59 6335 3 000 CZK 26.6., 07:39 14773 2 800 CZK 26.6., 21:59 6335 2 800 CZK 26.6., 21:58 14773 2 600 CZK 26.6., 21:58 6335 2 400 CZK 26.6., 16:35 14773 2 200 CZK 26.6., 16:35 16428 2 000 CZK 26.6., 15:18 14773 1 800 CZK 26.6., 15:18 32484 1 600 CZK 24.6., 16:21 14773 1 400 CZK 24.6., 13:54 16428 1 200 CZK 20.6., 15:32 6335 1 000 CZK Patinovaná sádra, 36 cm, značeno na patce HOREJC.
Provenience:
Ze sbírky rodiny kovolitce Karla Bartáka.