096 | VEČER VE VALDŠTEJNSKÉ ZAHRADĚ
HRSKA Alexandr Vladimír (1890 – 1954)
vyvolávací cena: 28 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:04 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 68,5 x 55 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole AV. Hrska 39.