119 | STROMY
HUBÁČEK Josef (1899 – 1931)
vyvolávací cena: 16 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 20:50 kontrola změn aktuální cena: 16 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 44 x 33 cm, rámováno, pod sklem, datace 1926, signováno vpravo nahoře H 26V., zezadu na kartonu opatřeno výstavním razítkem Mánes 1932.
Provenience:
Z pozůstalosti autora.
Josef Hubáček: Posmrtná výstava, SVU Mánes, Praha 1932.