098 | AKT
ISTLER Josef (1919 – 2000)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
Barevný lept, 35 x 28,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1992, signováno vpravo dole Istler 92, autorský tisk list č. 2/6.