056 | ZÁTIŠÍ S KYTAROU A OVOCEM
JANDEJSEK Vladimír (1923)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na sololitové desce, 15,5 x 48 cm, rámováno, datace 1984, signováno vpravo dole Jan 1984.