014 | KUBISTICKÉ ZÁTIŠÍ S HRUŠKOU
JANEČEK Ota (1919 – 1996)
- vyvolávací cena: 150 000 CZK
- dosažená cena: 320 000 CZK
Olej na plátně, 35 x 45 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo nahoře Janeček IX.X 44.
Posoudil a pravost díla potvrdil syn autora Ing. Tomáš Janeček.