153 | V TRÁVĚ
JANEČEK Ota (1919 – 1996)
vyvolávací cena: 80 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:58 kontrola změn aktuální cena: 84 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:17 14593 84 000 CZK 21.6., 15:58 9037 82 000 CZK 21.6., 10:56 14773 80 000 CZK Olej na plátně, 20,5 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole O. Janeček.