028 | KARLŮV MOST A HRADČANY OD NOVOTNÉHO LÁVKY
JAROŠ Petr (1859 – 1929)
- dosažená cena: 35 000 CZK
dosažená cena: 35 000 CZK
21.6., 10:39 14773 35 000 CZK 26.6., 20:54 14773 35 000 CZK Olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, datace 1919, signováno vpravo dole 1919 Petr Jaroš.