164 | BETLÉM
JÍRA Josef (1929 – 2005)
vyvolávací cena: 20 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:20 kontrola změn aktuální cena: 20 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:18 14593 20 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 41,5 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1985, signováno vpravo dole Josef Jíra 85. Zezadu na krycím kartonu opatřeno autorským přípisem.