142 | KYTICE S MOTÝLY A BROUČKY
JIŘINCOVÁ Ludmila (1912 – 1994)
vyvolávací cena: 3 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:36 kontrola změn arrow_upwardarrow_downwardLept na papíře, 295 x 230 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1955, signováno vpravo dole Jiřincová 55.