009 | LEFKOGIA
JIRKŮ Boris (1955)
- dosažená cena: 50 000 CZK
dosažená cena: 50 000 CZK
26.6., 20:20 32484 50 000 CZK 26.6., 20:25 32484 50 000 CZK 26.6., 20:19 5688 49 000 CZK 26.6., 20:19 32484 48 000 CZK 26.6., 20:18 5688 47 000 CZK 26.6., 20:15 32484 46 000 CZK 26.6., 20:13 5688 45 000 CZK 26.6., 20:15 5688 45 000 CZK 26.6., 20:15 32484 44 000 CZK 26.6., 20:15 5688 43 000 CZK 26.6., 20:15 32484 42 000 CZK 26.6., 20:12 32484 40 000 CZK 26.6., 20:04 5688 39 000 CZK 26.6., 20:12 32484 39 000 CZK 26.6., 20:12 5688 38 000 CZK 26.6., 20:12 32484 37 000 CZK 26.6., 20:12 5688 36 000 CZK 26.6., 20:03 5688 35 000 CZK 26.6., 20:12 32484 35 000 CZK 26.6., 20:12 5688 34 000 CZK 26.6., 20:12 32484 33 000 CZK 26.6., 19:09 19608 31 000 CZK 24.6., 15:37 5688 30 000 CZK 26.6., 17:19 19608 30 000 CZK 25.6., 10:13 5688 29 000 CZK 25.6., 10:13 14773 28 000 CZK 20.6., 15:31 6195 26 000 CZK 24.6., 15:37 5688 26 000 CZK 20.6., 15:27 6335 24 000 CZK 15.6., 19:41 6195 23 000 CZK 20.6., 15:24 6335 23 000 CZK 15.6., 19:30 4671 21 000 CZK 15.6., 19:13 6195 20 000 CZK 15.6., 19:30 4671 20 000 CZK 15.6., 19:30 6195 19 000 CZK 15.6., 19:30 4671 18 000 CZK 14.6., 18:36 4671 16 000 CZK 14.6., 08:08 6195 15 000 CZK Kombinovaná technika na sololitové desce, 121 x 80 cm, rámováno, datace 2004, signováno vpravo dole BORIS JIRKŮ 2004.
Boris Jirků, Druhé třetí oko, Volvox Globator, 2005, str. 196