146 | AKT
JIROUDEK František (1914 – 1991)
vyvolávací cena: 48 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:44 kontrola změn aktuální cena: 52 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 00:17 14593 50 000 CZK Olej na plátně, oboustranný obraz. 68 x 60 cm, rámováno, datace 1958, signováno vlevo dole F. Jiroudek 58.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013 (štítek a razítko z výstavy)
František Jiroudek - Malíř skryté krásy (1.6.-24.9.2022), Kostel Sv. Anny, Jablonec nad Nisou
František Jiroudek/Malíř skryté krásy str. 33
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.