144 | HERCI
JIROUDEK František (1914 – 1991)
vyvolávací cena: 48 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:40 kontrola změn aktuální cena: 52 000 CZK arrow_upwardarrow_downward21.6., 10:55 14773 52 000 CZK 21.6., 15:57 9037 52 000 CZK 21.6., 15:57 14773 50 000 CZK 21.6., 15:57 9037 49 000 CZK Olej na plátně, 150 x 130 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Jiroudek, zezadu na slepém rámu červeně (6.) a černou 20., zezadu na plátně opatřeno autorským přípisem s určením Herci 76, potvrzeni autenticity vnuka J. Schejbala.
Provenience:
Z rodiny autora
František Jiroudek - výběr z díla, Galerie Art, Praha (22.9.-29.10.2017);
František Jiroudek - Malíř skryté krásy (1.6.-24.9.2022), Kostel Sv. Anny, Jablonec nad Nisou
Publikováno a vyobrazeno ve výstavním katalogu:
František Jiroudek/Malíř skryté krásy str. 99