145 | SEDÍCÍ AKT
JIROUDEK František (1914 – 1991)
vyvolávací cena: 26 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:42 kontrola změn aktuální cena: 26 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardOlej na plátně, 61,5 x 55,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jiroudek.