147 | VLTAVA U ORLÍKU
JIROUDEK František (1914 – 1991)
vyvolávací cena: 28 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:46 kontrola změn aktuální cena: 30 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 16:23 14773 30 000 CZK 24.6., 00:17 14593 29 000 CZK 21.6., 10:55 14773 28 000 CZK Olej na plátně, 138 x 103 cm, rámováno, datace 1977, signováno vpravo dole Jiroudek 77. zezadu na plátně opatřeno autorským přípisem s určením Jiroudek 1977 Vltava u Orlíku, zezadu na plátně opatřeno velkým písmenem K.