Olej na plátně adjustovaném na lepence, 25 x 30 cm, rámováno, datace – okolo r. 1930, signováno vpravo dole Kaláb, zezadu opatřeno přípisem s určením, pozůstalostním razítkem autora a výstavním štítkem a razítkem. Vystaveno: Metamorphoses - Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.