088 | CESTOU MEZI POLI
KAVÁN František (1866 - 1941)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 110 000 CZK
Olej na kartonu, 39 x 50,5 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1908, signováno vpravo dole Kaván.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
FRANTIŠEK KAVÁN (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 920 na s. 479.